فروشگاه اینترنتی آمازون فعالیت های خود را در قاره آسیا افزایش میدهد!

آمازون-در-آسیا

بیشتر در فروردین ماه خبر رسید که سران آمازون بر سر خرید بزرگترین فروشگاه آنلاین خرده فروشی اینترنتی خاورمیانه به توافق رسیده که اولین گام برای ورود این غول بزرگ اینترنتی به خاورمیانه خواهد بود. فروشگاه اینترنتی سوق (soug.com) که در سال 2005 میلادی تاسیس شده است و امروز بیش از 8 میلیون و 400 هزار کالا در خود جای داده است و ماهانه بیش از 45 میلیون کاربر در آن به فعالیت می پردازند در حدود 650 میلیون دلار خریده است. این توافق برای انتقال تجربیات موفق سوق در خاورمیانه به آمازون با حمایت مالی آنها در اواخر سال 2017 انجام میپذیرد.

امروز هم شاهد خبر راه اندازی سرویس فوق سریع تحویل کالای آمازون برای ورود به بازار جنوب شرق آسیا هستیم. این سرویس پرایم ناو (Prime now) نام دارد و در سنگاپور افتتاح شده و از این به بعد جمعیت 5 میلیونی سنگاپور را تحت پوشش خود قرار داده و میتوانند با نصب اپلیکیشن آمازون از پوشک بچه خود گرفته تا مواد غذایی و لوازم خانگی خود را از آمازون خرید کنند.

پرایم ناو (Prime now) را میتوان اولین ورود فروشگاه کالای اینترنتی در جنوب شرق آسیا دانست که رقیبی سرسخت مثل شرکت علی بابای چینی دارد.

در نتیجه امروزه راه اندازی و ایجاد فروشگاه اینترنتی را میتوان یکی از راه های پر سود کسب و کار نوین دانست. اپلیکیشن و وب سایت 100 با ایجاد بستر مناسب برای ساخت فروشگاه راه شما را برای داشتن فروشگاه اینترنتی آنلاین سهل و آسان کرده است. پس همین حالا آن را دانلودو بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید تا کسب و کار خود را با ثبت و کالاها و معرفی خدمات خود در دنیای اینترنت و اپلیکیشن ها رایگان ثبت کنید.