فروشگاهتو تو موبایلت بساز و مدیریتش کن!

ساخت فروشگاه در اپلیکیشن

به راحتی میتوان گفت امروزه زمانی رسیده که وقتی میگوییم دنیای دیجیتال میتواند از پس دنیای آنالوگ برآید کسی تعجب نکند که هر کاربر این جهان دیجیتال میتواند هرکاری را که اراده کند انجام دهد.
تا چندی پیش وقتی بحث ایجاد یک فروشگاه یا مغازه می شد دنیایی از سوالات، مشکلات و هزینه ها برای شما مطرح می شد که یکی از مهمترین آنها محل تاسیس آن بود که آیا مشتری مناسبی برای کسب و کار شما در آن مکان موجود هست یا نه؟!امروز، مجموعه اپلیکیشن 100 (اندروید و iOS) درکنار وب سایت این قابلیت را به شما بدون داشتن هیچ دانش و سرمایه بالایی به راحتی و سرعت بالا در گوشی همراه تان برایتان فراهم میکند.
100 فروشگاه وکالاهای شما را در بهترین جایگاه مدرن به روز، برای کسب کار اختصاصی شما در میان انبوهی از کاربرانش برپا میکند. بلی انبوهی از کاربران! در دنیای دیجیتال این کاربران هستند که با سلایق متفاوت از هر نقطه ای از جهان گرد هم آمده اند و قدرت آن را تشکیل میدهند. 100 با این ترفند خیال شما را بابت فروش و بازدید از محصولاتتان راحت میکند.
البته فروشگاه یکی از قابلیت های اپلیکیشن و وب سایت 100 برای کاربرانش می باشد. کالاهای ثبت شده در فروشگاه شما در کنار انبوهی از کالاهایی با موضع مربوط به کار شما و غیر آن درکنار تنوع کالاهای نو و دسته دوم دیگر کاربرانش این تضمین را به شما میدهد که بتوانید فروشی مناسب داشته باشید. البته برای خریداران هم امکان انتخاب بهترین را در میان انبوهی از کالا فراهم میکند.
100 کالاهای نو و دسته دوم را برای خریدار و فروشنده در دسته بندی متنوعی که سرشاخه های آن عبارتند از ((املاک و آپارتمان، وسائط نقلیه، استخدام و کاریابی، لوازم خانگی و مبلمان، خدماتی و آموزشی، وسایل شخصی و لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم الکترونیکی و موبایل، تور و سرگرمی و آنتیک، عمده فروشی و تجهیزات، مجالس و مراسمات)) گرد هم آورده است.
با این دسته بندی ها و زیرشاخه های تخصصی شما میتوانید بصورت نامحدود با موضوعات مختلف کاملا رایگان آگهی خود را در اپلیکیشن و وب سایت 100 ثبت نمایید.
در واقع به راحتی می توان گفت 100.ir نسل جدیدی از اپلیکیشن های آگهی و فروشگاه می باشد.
با نصب آسان اپلیکیشن 100 به جمع کاربران آن بپیوندید و خرید و فروشی آسان و موفقی داشته باشید.