چطور فروشگاه اینترنتی آنلاین بسازید و به سادگی آن را مدیریت کنید

فروشگاه اینترنتی آنلاین و دفتر کار مجازی

کمتر کسی را می توانید بیابید که در دنیای دیجیتالی امروز قصد راه اندازی یک کسب و کار تمام آنلاین را داشته باشد که با چالشها و مشکلات آن برخورد نداشته باشد و در همان ابتدای کار منصرف شده باشد. همانطور که میدانید در زندگی آنلاین باید به روز بود تا بتوانیم بخش بزرگی از کاربران را جذب کرد و یا بتوانید با پشتیبانی مناسب به درخواستهای مشتریانتان بتوانید پاسخ آنها را بدهید. البته پشتیبانی کاربران در فروشگاه آنلاین از ایجاد آن مهمتر می باشد.

اینجاست که اپلیکیشن 100.ir بخشی از این چالشهای شما را کم کرده است که شامل اجاره هاست یا سرور در محیط اینترنت و یا اجاره و تمدید دامنه به همراه یافتن نیروی متخصص پایبند به اخلاقیات جهت ساخت و تولید یک فروشگاه اینترنتی و یا حتی فردی مطمئن و امین برای پاسخگو به نیازهای مشتریان برای شما سهل و آسان کرده است.

خب چطور در اپلیکیشن 100 فروشگاه بسازم؟

شما از طریق سه راه روش برای خود بسادگی یک فروشگاه اینترنتی در محیطی کاملا پویا (Dynamic) با آدرس اختصاصی اینترنتی برای خود بسازید. اگر یک تلفن همراه هوشمند اندرویدی و یا iOSی در دستان خود دارید و یا یک لب تاپ و رایانه رومیزی دارید می توانید با مراجعه به وب سایت 100 و یا نصب اپلیکیشن 100 اقدام به ساخت فروشگاه اینترنتی برای خود کنید.

روند ایجاد یا ساخت فروشگاه اینترنتی در 100 خیلی ساده است. کافی است شما فرم مربوطه را در برنامه و یا سایت تکمیل و برای ناظران ارسال کنید. طبق قوانین وب سایت و جمهوری اسلامی ایران محتوی و موضوعیت فروشگاه اینترنتی شما پس از بررسی ناظران تایید و منتشر میشود.

اینجاست که شما باید با ارسال آگهی یا به روز رسانی آگهی های ثبت شده قبلی خود در فروشگاه آن را پویا و به روز کنید. کاری که تمام فروشگاه های اینترنتی معروف با اقلام ثبت شده خود انجام میدهند.

نکته: پس به ساخت و ارسال چند آگهی در یک روز اکتفا نکنید. حتما بعد از چند روز با ارتقاء آگهی و یا به روز رسانی یا حذف آگهی قدیمی خود در بازه زمانی مشخص یکی از اصلی ترین نکات نگهداری یک فروشگاه آنلاین است.

تا اینجای کار شما فروشگاه خود را ساخته اید درواقع شما تا اینجای کار دارای یک وب سایت با آدرس دلخواه هم شده اید و آن را منتشر کردید و ممکن است وقت و زمان کافی برای ثبت درخواست های مشتریان خود نداشته باشید. ما به شما دفتر کار مجازی را توصیه میکنیم. شما میتوانید با مراجعه به وب سایت شرکت عزم داده پردازان با نام تجاری دفتر شما برای خود یک دفتر کار مجازی بسازید و مدیریت تماس های فروشگاه اینترنتی خود را به آن موکول کنید. حالا شما فروشگاهی آنلاین با پاسخگویی بصورت 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روزی دارید.

دفتر کار مجازی چیست؟

دفتر کار مجازی پدیده‌ای به نسبت نوین در سطح جهان است که در پاسخ به نیاز راه اندازی و توسعه کسب و کارهای خانگی (فروشگاه ها)، یا کوچک و متوسط شکل گرفته است. دفتر کار مجازی جایگزینی مناسب برای دفتر کار سنتی در یک فروشگاه اینترنتی است، با دفتر کار مجازی شما می‌توانید بدون نیاز پرداخت هزینه اجاره بها، حقوق پرسنل و هزینه‌های جاری یک دفتر کار حقیقی، فروشگاه و یا کسب و کار خود را راه اندازی کنید و از امکانات مختلف یک دفتر کار همچون شماره تلفن اختصاصی، فکس اینترنتی، تلفن گویا، کنفرانس تلفنی و منشی مجازی استفاده کنید.

خدمات «دفتر شما» چیست؟

دفتر شما سه سرویس تلفن گویا، منشی مجازی و مرکز تماس را به مشتریان ارائه می‌کند.

سرویس تلفن گویا دفتر شما بدون نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار، سخت افزار، سیم کشی و یا حتی خرید خط تلفن، کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می‌آورد.

سرویس منشی مجازی دفتر شما هم اپراتوری است که بدون اینکه در محل کار شما حضور داشته باشد، به صورت حرفه‌ای تمامی تماس‌های کاری شما را مدیریت می‌کند و شما را از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی‌نیاز می‌کند.

منشی حرفه‌ای دفتر شما  با اطلاعات و دستور العملی که در اختیارش قرار می‌دهید، مشتریانتان را راهنمایی کرده و  صورت لزوم تماس آن‌ها را به شما وصل می‌کند.

سرویس دیگر این دفتر مرکز تماس مجازی است. راه اندازی مرکز تماس نیازمند صرف هزینه گزافی برای خریداری تجهیزات، نگهداری و به روزرسانی مداوم آنها، استخدام و آموزش چند اپراتور است، شما با برون سپاری مرکز تماس به کادر حرفه‌ای این دفتر می‌توانید از هزینه‌های خود بکاهید و در عین حال خدمات بهتری را دریافت کنید.

ما برای شما یک کد هدیه هم داریم. اگر با کد هدیه 100.ir در وب سایت دفترشما برای خود فروشگاه تلفن گویا و یا منشی مجازی بسازید، با تخفیف میتوانید از این سرویس استفاده کنید.