راهکارهایی برای موفقیت در  کسب و کارهای جدید

۱۰۰  تنها اپلیکیشن ایرانی سرویس دهنده ی ایجاد فروشگاه اینترنتی در ایران است که با بهره مندی از خرد جمعی و متخصصین مجرب خود توانسته خدمات منحصر به فردی را به مشتریان خود عرضه دارد. در در این مقاله قصد داریم تا راهکارهای موفقیت در کسب و کارهای جدید را در قالب پنج توصیه ی برتر به کاربران خود معرفی نماییم:

راهکارهایی برای موفقیت در  کسب و کارهای جدید را در ادامه میخوانیم:

  • راهکارهای قدیمی رو دور بیندازید: اگر از هدر رفت منابع و وقت خود خسته شده اید و به دنبال فرصت های جدید کسب و کار هستید اولین و مهترین قدم در این زمینه پاک کردن شیوه های قدیمی است. اگر از اراده ی کافی برای پاک کردن اندیشه های قدیمی تان برخوردار باشید، این اولین قدم شما برای ورود شما به دنیای کسب و کار است.
  • مارکتینگ اینترنتی: برای معرفی محصولات خود به مشتریان تان بهترین راهکار ممکن معرفی خود در پیج های اینترنتی است. ما در این زمینه اپلیکیشن و وبسایت ۱۰۰ را به شما پیشنهاد میدهیم. مهمترین نکته ی قابل تامل در رابطه با این وبسایت و اپلیکیشن امکان ایجاد فروشگاه اینترنتی شخصیست به نحوی که شما می توانید در کمترین زمان و هزینه ی ممکن به معرفی محصولات خود بپردازید.
  • ایجاد یک شبکه ی قوی از شرکای تجاری: پیدا کردن لینک ها و شرکای تجاری مهمترین و اصلی ترین راهکار برای موفقیت در کسب و کارهای جدید است. در همین راستا سعی کنید برای شروع کارتان حداقل یک شبکه ی ۵ الی ۱۰ نفره از افراد توانمند تشکیل دهید.

ایجاد یک شبکه ی قوی از شرکای تجاری: پیدا کردن لینک ها و شرکای تجاری مهمترین و اصلی ترین راهکار برای موفقیت در کسب و کارهای جدید است.

  • صداقت: مهمترین اصل برای بقای هر کسب و کار صداقت در برخورد با مشتریان تان است. سعی نکنید مشتریان تان را با شعارهای مبالغه آمیزی همچون بهترین خدمات با نازلترین قیمت یا ارزانترین و با کیفیت ترین محصولات و … تحت تاثیر قرار دهید. این روش ها بیش از آنکه سبب جذب مشتری شود سبب دفع مشتریان خواهد شد.
  • بازاریابی موفق و استفاده از تبلیغات جذاب: تقریبا مشکل عمده ی تمامی کسب و کارهای جدید عدم توجه کافی به مقوله ی بازاریابی است. برای پیدا کردن یک مصداق عملی از این موضوع فرد زیبایی را تصور کنید که با ورود به یک مکان شلوغ همه ی نگاه ها را به خود جلب میکند. یک تبلیغ حرفه ای و زیبا نیز چنین خاصیتی دارد. پس بحث تبلیغات نه یک مقوله ی هزینه ای بلکه یک امر سرمایه گذاری مطمئن و سودآور است. ما در این زمینه به شما اپلیکیشن و وبسایت ۱۰۰ را پیشنهاد می دهیم. شما می توانید با کمترین هزینه در یک مقیاس جهانی به معرفی محصولات و خدمات خود بپدازید.

100 در 100 موفقیت در کسب و کار

با ۱۰۰ دات آی آر