خرده فروشی آنلاین خودتون را با فروشگاه اینترنتی 100 دایر کنید

فروشگاه اینترنتی 100
امروزه مردم بیشتر از قبل به صورت آنلاین خرید میکنند. از شارژ موبایل گرفته تا خود گوشی موبایل و حتی مبلمان! شما لازم نیست ساعتهای طولانی را اطراف شهر بگردید تا مردم از محصولات شما خریداری کنند. شما براحتی می توانید به صورت آنلاین بلیط سینما و تآتر هم بفروشید و از این طریق پورسانت کسب کنید.

امروزه دنیای کسب و کار آنلاین به پیش می رود و نیازی نیست خودتان وقت و انرژی مستقیم برای فروش کالایتان صرف کنید.
برای اینکار شما احتیاج به یک وبسایت یا وبلاگ دارید که البته کمی نیاز به تخصص دارد و اطلاعات اولیه دارد سپس کافیست با فروشنده محصولات در دنیای خارج از اینترنت وارد مذاکره شوید تا محصولاتشان را به صورت آنلاین بخواهید بفروشید.
این یعنی شما تولید کننده نیستید، مغازه ای به مراتب کم هزینه تر از مغازه واقعی در کوچه و خیابان دارید که محصولات تولید کننده های دیگر را می فروشید… به نام وب سایت!
ما در سایت 100 نیاز شما به همین تخصص اولیه و دانش را کم کرده ایم و این تسهیلات را برای ساخت فروشگاه اینترنتی و خرده فروشی آنلاین بصورت رایگان در اختیار کاربرانمان قرار داده ایم تا به راحتی کالاها و خدمات خودشون رو آگهی کنن و به دیگران معرفی نمایند

فقط کافیست به وب سایت 100 و یا یکی از اپلیکیشن های آنرا نصب داشته باشید تا بتوانید از روی گوشی هوشمند خود کسب و کار خود را مدیریت کنید. با این کار کسانی که صاحب یک کسب و کار کوچکند نیز می توانند با ساخت فروشگاه اینترنتی خود در اپلیکیشن 100 ضمن برخوردار بودن از یک صفحه اینترنتی فروشگاه آنلاین کالاها و خدمات خود را به دیگران معرفی کنند.

شما میتوانید با ثبت رویداد فرشگاه (امکان حراج و فروش ویژه) خود را از دیگر فروشگاه های ثبت شده متمایز کنید و یا اینکه یک کاتالوگ آنلاین از محصولات خود برای خود بسازید. در ضمن میتوانید موقعیت خود را بر روی نقشه ثبت کنید تا راه دقیق دسترسی به محل فیزیکی فروشگاه اینترنتی خود برای دیگران سهل و آسان کنید.

اگر شما یک کسب و کار کوچک دارید و یا چند کالا دارید که میخواهید آنها را در اینترنت به فروش برسانید پس خرده فروشی آنلاین خود را (فروشگاه اینترنتی) با اپلیکیشن 100 یا وب سایت آن به سادگی را اندازی کنید.

امیدواریم تجربه مثبت و شیرینی با نسل جدید فروشگاه های اینترنتی ما داشته باشید.