بهبود فضا و دکوراسیون داخلی منزل با ترکیب رنگ سفید و قرمز

دکوراسیون ترکیبی قرمز و سفید با بکار بردن خلاقیت در نورپردازی و ترکیبی از این دو رنگ می توانید در طراحی و دکوراسیون داخلی خانه خود یک انقلاب ویژه یا زیبایی خاصی برای منزل خود فراهم کنید. با رنگ سفید می توانید فضای درونی اتاق را به فضایی آرام و تسکین دهنده برای افراد درون منزل تبدیل کنید و با ترکیب رنگ قرمز هم برای جداسازی و جلب توجه به عناصر منزل برای ایجاد فضایی کلسیک و مدرن استفاده کنید.

رنگ دیوارها، سقف و کف

پوشش و استفاده سراسری از رنگ سفید بر روی دیوارها، کف ها و سقف میتواند علاوه بر بزرگنمایی فضای اطاق در کنار استفاده از یک تابلو یا آینه جلوه و زیبایی خاصی به دیوار شما بدهد. در بعضی موارد بهتره که بخشی از یک دیوار را قرمز کنید تا بتوانید نمایی دو چندان به اطاق یا سالن خود بدهید.

انتخاب رنگ دیوار برای دکوراسیون داخلی خانهانتخاب مبلمان

بعد از اینکه همه مناطق منزل خود را با سفید یکدست رنگامیزی کردید وقت آن است که مقداری خون قرمز به فضای اتاق بیافزایید. ساده ترین کار این است که رنگ مبلمان را قرمز انتخاب کنید ،مثلا از بخشی از یکی از موارد فوق را همانند مبل، صندلی، میز و یا بوفه شما می تواند قرمز باشد. به عنوان مثال یک جعبه یا چند بالشت کوسن مبلی و … .

مبلمان دکوراسیون سفید و قرمز

اثاثه یا لوازم داخلی

از دیگر اثاثیه و یا لوازم داخلی قرمز رنگی که برای سازماندهی به دکوراسیون خانه خود استفاده کنیدمانند پرده، پارچه های حوله ای،  فرش یا فرش های با پوشش پشمالو یا خزه ای، ظروف دکوری سفالی یا شیشه ای و … می باشد که می توانید از آنها استفاده نمایید.

اثاثیه دکوری قرمز

لوازم جانبی دکوری برای دکوراسیون داخلی

در نهایت از آباژور، تابلو و بوم نقاشی، چند شاخه گل های طبیعی رز یا مصنوعی ساده استفاده کنید یا دیگر وسایل دکوری کوچک فراموش نکنید و برای خرید لوازم نو دست دوم دکوری هم می توانید به دسته بندی لوازم خانگی، مبلمان و تزئینی سایت 100 مراجعه نمایید.فراموش نکنید  با ایجاد سایه روشن قرمز و سفید و ترکیبی از رنگ های دیگر همانند سیاه و سفید، زرد یا خاکستری فضای دکوراسیون داخلی هر اتاق را از یکنواختی خارج کنید.

دکوراسیون تخت و اطاق خواب

در نهایت با آرزوی موفقیت در بازطراحی دکوراسیون منزل خود پیشنهاد به شما پیشنهاد میکنم دیگر مقالات وبلاگ 100 را در مورد سبک زندگی را مطالعه نمایید.