آگهی اینترنتی خود را بصورت صحیح و درست ارسال کنید

ارسال آگهی

امروز قصد داریم با آموزش فقط چند نکته ساده به شما پس از ارسال آگهی در اپلیکیشن  100 کمک کنیم تا بتوانید فروش یا بازخورد بهتری از آن داشته باشید، البته این پیشنهادات فقط برای بهتر دیده شدن آگهی شما نزد خریداران است تا آنها را ابتدا راضی به تماس با شما و در نهایت مجاب به خرید آن کنید.

ارسال عکس در آگهی

انتخاب عکس مناسب یا چند تصویربرای آگهی خود

در ابتدا سعی کنید تصویری برای آگهی خود انتخاب کنید تا نور کافی کالای شما را پوشش دهد و آن را بدرستی و کامل در عکس آگهی نشان دهید. همیشه کالاهای عکس دار 5 برابر سریعتر از کالاهای بدون عکس بفروش می روند. همچنین ارسال تصاویر بیشتر باعث می شود که یک خریدار بالقوه احساس راحتی بیشتری پیدا کند زیرا این تصاویر وضعیت کالای آن را به خریدار نشان میدهد.

انتخاب عنوان جذاب برای آگهی و توضیحات شفاف و کامل

کلید طلایی در انتخاب عنوان این است که آن را مختصر و دقیق انتخاب کنید تا خواندن آن آسان شود. فاصله های بین کلمات را رعایت کنید و از استفاده کلماتی نظیر فوری، استثنائی، ویژه و … در عنوان آگهی خود پرهیز کنید. اطمینان کافی حاصل کنید که توضیح دقیق و کافی از وضعیت محصولی که در حال فروش آن هستید، ارائه می دهید. نکات مثبت و منفی را در مورد کالا و خدمات خود که در حال فروش آن هستید، برجسته کنید یا می توانید بصورت تیتر وار آنها را لیست نمایید تا بهتر دیده و خوانده شوند به این ترتیب، شما از تماس های غیر ضروری و پاسخ به سوالات بیهوده تماس گیرنده اجتناب می کنید و شانس خود را برای توضیحات بیشتر در مورد آن بالا می برید.

قیمت مناسب

سعی کنید یک قیمت پایه برای کالای خود تنظیم کنید که مناسب باشد زیرا درج قیمت کالای شما را برای خریداران بالقوه جذاب تر خواهد کرد و احتمال اینکه تماس های بیشتری بابت آن به شما شود را بالا می برد. سعی نمایید تا از انتخاب گزینه توافقی تا آنجا که می شود اجتناب نمایید زیرا ممکن است همین گزینه بابت توافق در قیمت آگهی شما خریداران را از تماس با شما پشیمان کند. پس درج قیمت مناسب و واقعی را فراموش نکنید. همچنین میتوانید مقاله نحوه قیمت گذاری کالا و خدمات را مطالعه نمایید.

 ارسال آگهی در شبکه های اجتماعیآگهی خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

آگهی خود را در شبکه های اجتماعی همانند تلگرام، واتس اپ، فیس بوک یا توییتر خود به اشتراک بگذارید. گروه ها و کانال های تلگرامی همیشه بهترینند. دوستان و آشنایان نزدیک و دور شما ممکن است بدلیل داشتن اطلاعات و تمایلات دوستی و خونی از آگهی شما بهترین خریدار آن هستند. (معمولا بعد از فروش آن کالا بابت اعلام نکردن قصدتان برای فروش آن دوست شما را نکوهش می کنند.)

موقعیت آگهی

ثبت موقعیت شما در آگهی

محل کالا یا خدمات شما در تصمیم گیری به خریدار بسیار کمک می کند. مخصوصا اگر شما خدماتی ارائه میدهید. مثلا اگر تعمیرگاه لوازم خانگی دارید و یا نمایشگاه خودرو دارید این امکان به کاربران کمک میکند تا به آسانی به محل خدمات شما خود را برسانند.

یکی دیگر از دیگر قابلیت های ثبت موقعیت در اپلیکیشن 100 برای ثبت خانه و ملک فروشی شما در شهر بر روی نقشه می باشد. که بسیار مورد توجه افرادی که معمولا قصد خرید یک خانه یا زمین را دارند.

در نهایت اگر در مورد ارسال آگهی و ثبت آن در اپلیکیشن و وب سایت 100 مشکلی دارید میتوانید صفحه راهنمای 100 را مطالعه نمایید.